Tervetuloa Oz MAXin vuokrapörssiin!

Vuokraa itsellesi jäsenyys tai laita omasi vuokralle! Lue vuokrausohjeet. Omaa jäsenyyttä harkitsemassa? Klikkaa tästä  
Hyväksytty
Tiina Kukkoaho
Alkamispäivä: 14.11.2018
Päättymispäivä: 31.12.2018
Hinta / kk: 35 €
Puhelinnumero: 0405943572
Sähköpostiosoite: tiipii82@jippii.fi
Lisätietoja:

Täysjäsenyys. Loppuvuosi yhteensä 50 e.

Hyväksytty
Sanna Halonen
Alkamispäivä: 19.11.2018
Päättymispäivä: 31.12.2018
Hinta / kk: 32 €
Sähköpostiosoite: sanna.halonen@gmail.com
Lisätietoja:

Loppuvuoden MAX-jäsenyys 19.11.-31.12.18 yhteensä 45€ (sis. ryhmäliikunnan). Nyt vain ~1€/pvä (norm. 1,8-2€/pvä).

Hyväksytty
Katja Sakko
Alkamispäivä: 1.1.2019
Päättymispäivä: 28.2.2019
Hinta / kk: 55 €
Sähköpostiosoite: katja.sakko@gmail.com
Lisätietoja:

Annetaan vuokralle kuntosali- ja ryhmäliikuntakortti. Tammikuusta 2019 eteenpäin, aika sovittavissa mihin saakka. 55e/kk. 

Hyväksytty
Katri Suopanki
Alkamispäivä: 1.11.2018
Päättymispäivä: 30.4.2019
Hinta / kk: 49 €
Puhelinnumero: 0407053759
Sähköpostiosoite: katri.suopanki@gmail.com
Lisätietoja:

Vuokrataan ryhmäliikunta- ja kuntosalikortti yhteensä 6kk. Hinta 49€/kk.

Hyväksytty
Marika Kukkola
Alkamispäivä: 1.12.2018
Päättymispäivä: 31.12.2018
Hinta / kk: 42 €
Puhelinnumero: 0407208304
Sähköpostiosoite: kukkola.marika@gmail.com
Lisätietoja:

Vuokraan sali- ja ryhmäliikuntakortin ainakin joulukuulle, mutta myös pidempi vuokraus mahdollista (maaliskuun lopuun). Kysy lissää! 

Hyväksytty
Mirka Tyni
Alkamispäivä: 1.11.2018
Päättymispäivä: 31.3.2019
Hinta / kk: 49 €
Sähköpostiosoite: milkkis1985@gmail.com
Lisätietoja:

Annetaan vuokralle kuntosali- ja ryhmäliikuntakortti.

Hyväksytty
Oili Papinaho
Alkamispäivä: 3.10.2018
Päättymispäivä: 6.10.2018
Sähköpostiosoite: oili.papinaho@gmail.com
Lisätietoja: Vuokrattu
Hyväksytty
Johanna Palola
Alkamispäivä: 1.10.2018
Päättymispäivä: 16.2.2019
Hinta / kk: 50 €
Sähköpostiosoite: johanna.nurmi@mail.suomi.net
Lisätietoja:

Ei enää vuokrattavissa

Hyväksytty
Merja Remes
Alkamispäivä: 1.9.2018
Päättymispäivä: 30.9.2018
Hinta / kk: 30 €
Sähköpostiosoite: merja.remes@gmail.com
Lisätietoja:

Vuokrattu .

Hyväksytty
Marjut Jaakola
Alkamispäivä: 1.8.2018
Päättymispäivä: 31.8.2018
Hinta / kk: 49 €
Puhelinnumero: 0451307227
Sähköpostiosoite: marjut.jaakola@gmail.com
Lisätietoja:

Vuokrataan elokuun ajaksi jäsenyys, mikä sisältää rajattoman käytön sekä kuntosalille että ryhmäliikuntatunneille.

Hyväksytty
Tiina Kesti
Alkamispäivä: 1.8.2018
Päättymispäivä: 31.12.2018
Hinta / kk: 1 €
Puhelinnumero: 0503127911
Sähköpostiosoite: Tiina.kesti@ilmarinen.fi
Lisätietoja:

Oiskos kellään vuokrata salikorttia, elokuun alusta?Kiinnostaa vuokraus loppuvuodeksi mutta lyhempikin pätkä käy! Ilmoittele millä hinnalla ja kuinka pitkäksi aikaa vuokraat!

Hyväksytty
Hanna Jääskeläinen
Alkamispäivä: 1.9.2018
Päättymispäivä: 30.9.2018
Hinta / kk: 40 €
Puhelinnumero: 0445923515
Sähköpostiosoite: jaasha03@hotmail.com
Lisätietoja:

Sis.ryhmäliikunnan. Vuokrattu.

Hyväksytty
Minna Mänty
Alkamispäivä: 25.5.2018
Päättymispäivä: 31.7.2018
Hinta / kk: 40 €
Puhelinnumero: 0505202977
Sähköpostiosoite: minna.manty@gmail.com
Lisätietoja:

Kuntosali + ryhmäliikuntatunnit

Hyväksytty
Hanne-Mari Tumelius
Alkamispäivä: 7.8.2018
Päättymispäivä: 7.8.2018
Puhelinnumero: 0451273662
Sähköpostiosoite: hannemari.87@gmail.com
Lisätietoja:

-

Hyväksytty
Riikka Luukkonen
Alkamispäivä: 25.5.2018
Päättymispäivä: 14.6.2018
Hinta / kk: 30 €
Puhelinnumero: 0407601331
Sähköpostiosoite: riikka.luukkonen448@gmail.com
Lisätietoja:

Sisältää salin ja ryhmäliikuntatunnit